Quick půjčka Qkonto

Potřeba peněz je v některých případech velice neodkladná a nelze čekat moc dlouho… Pokud nemáte štěstí na bohaté příbuzné, ani vás nepoštěstila obrovský výhra ze sázení, musíte se spolehnout na jiné zdroje financí. Jedním z řešení se může stát také půjčka, pochopitelně se její vyřízení nesmí táhnout moc dlouho, aby nebylo pozdě na potřebné placení. Quick půjčka je rychlou možností!

Výše půjčky: od 10 000 Kč do 50 000 Kč

Kdo si může půjčit: O půjčku může zažádat ten, kdo má nějaký stálý příjem ve výši minimálně 9 000 Kč. O půjčku se mohou ucházet zaměstnanci, OSVČ, ženy na mateřské dovolené či důchodci. Věk žadatelů musí být minimálně 18 let.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je neúčelová – peníze máte k dispozici na libovolné potřeby.

Splatnost půjčky: Splácení probíhá hotovostně nebo bezhotovostně. Čerpání je libovolné. Splácí se v pravidelných měsíčních splátkách.

Poplatky: Půjčka se vyřizuje bez poplatků předem.

Ručení: Nevyžaduje se ručení osob ani zástava majetku.

Roční úrok: Výše úroků je dána podle vypůjčené sumy a doby splácení.

RPSN: Odvíjí se dle konkrétních podmínek žadatelů –  doba splácení, výše půjčky apod.

Možnost sjednání půjčky: Quick půjčka se dá vyřídit po celé České republice.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka se obyčejně schvaluje ihned a taktéž vyplácení je okamžité. U komplikovanějších případů získáte zprávy o posouzení a vyplacení peněz již do 24 hodin.   

Výhody půjčky od společnosti: Očekávejte vyřízení půjčky bez zbytečně zdlouhavého vyplňování papírů. Nenahlíží se do registru dlužníků, takže můžete mít i nějaké resty v oblasti neplacení půjček a úvěrů u bank a jiných nebankovních společností.

Quick půjčka
stevepb / Pixabay

Žádost o půjčku online