Raiffeisenbank – Osobní půjčka

Raiffeisenbank – Osobní půjčka
jarmoluk / Pixabay

Nelíbí se vám vaše dosavadní dluhy a rádi byste se s nimi vypořádali? Zkuste půjčku! Ano, půjčka od banky vám pomůže vyřešit současné finanční problémy a vy následně budete poklidně splácet dle dohodnutého splátkového kalendáře. Dostali jste nápad si něco zajímavého pořídit, nemáte dost našetřeno? Můžete se spolehnout na půjčku, která vám pomůže k rychlejšímu dosažení vašeho snu. Osobní půjčky až do půl miliónu získáte od Raiffeisenbank.

Výše půjčky: od 20 000 Kč do 500 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena pro občany s věkem 18 let minimálně. K půjčce doložíte doklad vaší totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas, zdravotní a zbrojní průkaz apod.), anebo doklad o příjmu – když si ho banka vyžádá.

Láká vás vyzkoušet podmínky nebankovní půjčky? Zkuste zde: https://pujckybezprijmu.eu/acema-credit-rychla-pujcka-ihned/

Na co si mohu půjčit: Jde o půjčku na cokoliv – účel se nedokládá.

Splatnost půjčky: Splatnost je určena v rozmezí od 6 do 72 měsíců. Na půjčku můžete dávat také mimořádné splátky. Půjčka se dá rovněž kompletně splatit předčasně – bez poplatků.

Poplatky: sjednání a vedení půjčky bez poplatků předem

Ručení: bez ručitelů a bez zástavy na majetek

Roční úrok: Přesně stanovené splátky budete znát předem a po vybranou dobu splácení je budete splácet. V případě převodu platebního styku do Raiffeisenbank se eventuálně dočkáte snížení úroků o jedno procento.

Možnost sjednání půjčky: Osobní půjčka se vyřizuje na pobočce banky. Také si můžete vyplnit online žádost o půjčku a během několika minut získáte konkrétní nabídku pro osobní půjčku, kde bude navržena doba splatnosti, výše měsíční splátky a také dána úroková sazba.

Rychlost poskytnutí peněz: Předschválené částky si lze prohlédnout v internetovém bankovnictví. Peníze budete mít do 24 hodin od schválení.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka je dosažitelná za krátký čas. Sjednání půjčky je zdarma, stejně nemusíte nic platit ani za předčasné splacení celé vypůjčené sumy. K půjčce dostanete zdarma základní pojištění schopnosti splácet. Jde o flexibilní půjčku – při řádném splácení se navyšuje limit půjčky.

 

Žádost o půjčku online