Sberbank americká hypotéka

Americké hypotéky jsou velice oblíbené půjčky, protože díky nim si můžete půjčit na cokoliv potřebujete a za půjčku ručíte nemovitostí. Určitě se mnohým hodí mít k dispozici jisté obnosy peněz k libovolnému použití. Během života se může vyskytnout hodně příležitostí, jak využít extra finance, které pak budete splácet v dohodnutých částkách. Také Sberbank umožňuje si vzít půjčku na cokoliv potřebujete – rychle a snadno dosáhnete svých snů.

Výše půjčky: Půjčka je možná až do výše 5 000 000 Kč, ale jde o maximum do 75 % hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Sberbank americká hypotéka je dostupná pro plnoleté osoby, které mají k dispozici nemovitost určenou k bydlení – ta se využije jako zástava úvěru.

Na co si mohu půjčit: Půjčit si lze na cokoliv – neuvádí se účel úvěru.

Splatnost půjčky: až 25 let. Úplné splacení je povoleno kdykoli a po 1. období fixace bez poplatku.

Poplatky: Momentální poplatek za zpracování je 1 Kč, vedení úvěrového účtu k americké hypotéce není zpoplatněno a je zadarmo.

Ručení: bez ručitelů, úvěr se zajišťuje zástavou na nemovitost určenou pro bydlení

Roční úrok: 4,99 % p. a – garantovaný úrok všem klientům

Možnost sjednání půjčky: Americkou hypotéku si snadno sjednáte na kterékoli z poboček Sberbank CZ, informovat se můžete na infolince 800 133 444. O půjčku se můžete zajímat též pomocí kontaktního formuláře na  stránce banky. Úvěr se může zařídit díky web. stránkám www.chcihypoteku.cz

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení všech důležitostí se peníze převádějí na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku se dá vzít bez dokládání příjmů, protože se úvěr zajišťuje nemovitostí určenou pro bydlení. Sberbank americká hypotéka se dá uzavřít pojištění schopnosti splácet, pojištění nemovitosti a také životní pojištění. Půjčený obnos využijete dle vlastního uvážení na  cokoliv.

Žádost o půjčku online