Sberbank – Konsolidace bez starostí

Sberbank - Konsolidace bez starostíPrávě se snažíte splácet hned několik půjček, hypoték a úvěrů najednou? Připadá vám, že jste se sami dostali do pasti, protože tolik splátek najednou nemůžete utáhnout? Zkuste se porozhlédnout po poskytovatelích konsolidací půjček, kde se mohou všechny vaše stávající půjčky a úvěry sloučit do jednoho produktu. Sloučení půjček vám může velice pomoct hlavně díky tomu, že budete platit jenom jedinou splátku, která může být mnohem nižší než součet vašich stávajících. Konsolidace půjček poskytuje rovněž Sberbank.

Výše půjčky: Minimálně 200 000 Kč, maximálně 5 000 000 Kč.

Kdo si může půjčit: O půjčku se mohou zajímat majitelé půjček, úvěrů a kreditních karet, kteří se po sečtení momentálních zůstatků stávajících půjček dostanou na částku alespoň 200 000 Kč.

Na co si mohu půjčit: Konsolidace bez starostí je určena pro sloučení až šesti úvěrů a půjček. Obecně se jedná o kreditní karty, půjčky, kontokorenty, americké hypotéky, úvěry apod.

Splatnost půjčky: Splatnost lze rozložit až na dobu 25 let.

Poplatky: Momentální zpracovatelský poplatek má výši 1 Kč, vedení úvěrového účtu je zdarma.

Ručení: V případě bezproblémových registrů v BRKI/NRKI se nevyžaduje další dozajištění – požadavkem je nemovitost.

Roční úrok: Garantované úrokové sazby za 4,99 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: Lze si vše sjednat například osobně na pobočce Sberbank CZ. Informace jsou k dispozici také online nebo telefonicky.

Rychlost poskytnutí peněz: Sberbank obstará vyrovnání vašich pohledávek, které jsou předloženy ke konsolidaci ihned po získání všech potřebných náležitostí a po podepsání smlouvy.

Výhody půjčky od společnosti: Možnost splácení se poskytuje až na 25 let. Pomocí konsolidace sloučíte několik úvěrů, kontokorentů a půjček do jedné půjčky. Vaše měsíční vydání se může o dost snížit. Půjčku si snadno sjednáte na pobočkách Sberbank. Lze zajistit bezúčelové navýšení u příjmových konsolidací. Rovněž je možné si zajistit pojištění schopnosti splácet, pokud nastane případ trvalé invalidity, ztráty zaměstnání či pracovní neschopnosti.

Žádost o půjčku online