Sberbank – Kreditní karta

sberbankMáte problémy s dostatkem peněz? Chybí vám pravidelně, nebo jde pouze o výjimečnou situaci? Jestliže potřebujete získat nějaké extra peníze na dobu, kdy jich budete mít k dispozici málo, zrovna když objevíte třeba zajímavou akční slevu, můžete si zajistit kreditní kartu. Díky kreditní kartě budete nejen platit v různých obchodech, ale můžete získat i zajímavé bonusy za vaše nakupování. Kreditní karty má v nabídce také Sberbank.

Výše půjčky: až 150 000 Kč

Kdo si může půjčit:  Půjčku na kreditní kartu si lze sjednat, pokud jste plnoletým občanem České republiky. Nevyžaduje se mít vedený bankovní účet u Sberbank CZ.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – peníze z půjčky mají libovolné využití.

Splatnost půjčky: Embosovaná kreditní karta VISA Classic je spojena s týdenním limitem až do padesáti procent úvěrového rámce. Splatnost až do 45 dní se neúročí. Klienti se mohou spolehnout na vysokou bezpečnost při používání čipové technologie.

Poplatky:  První rok po založení kreditní karty se vedení karty neúčtuje a je zcela zdarma. Potom musíte počítat s poplatkem 19 Kč za měsíc. Dostanete také extra výhodné poplatky na výběry z bankomatů Sberbank CZ.

Ručení: bez ručitelů

Roční úrok: Až na dobu do 45 dní se nepočítá žádný úrok, poté 19,1 % p.a.

Možnost sjednání půjčky:  O kreditní kartu se zajímejte na kterékoli z poboček Sberbank CZ. K dispozici je také infolinka 800 133 444. Pro kontakt s bankou jde také využít kontaktního formuláře z webových stránkách Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Půjčka na kreditní kartě je vám k dispozici hned po vyřízení žádosti.

Výhody půjčky od společnosti: Neustále budete mít nějakou finanční rezervu, která se může kdykoliv hodit. jedná se o částky až několik desítek tisíc korun. Úrok se nebude počítat až na 45 dní. Klienti si mohou ke kreditní kartě sjednat také pojištění na cesty a pro případ ztráty nebo krádeže.

Žádost o půjčku online