Sberbank nerezidenční hypoteční úvěr

Sberbank nerezidenční hypoteční úvěrChcete v dohledné době nebo právě nyní koupit byt, dům nebo jinou nemovitost proto, abyste ji v budoucnosti pronajímali? K dispozici jsou speciální úvěry se zvýhodněným úročením sloužící právě k uvedenému účelu. Nemusíte chodit daleko, protože je poskytuje i známá Sberbank pod názvem Nerezidenční hypoteční úvěr. Díky úvěru zakoupíte nemovitost pro jiné účely než na využití k vlastnímu bydlení.

Výše půjčky: Úvěr je k dispozici až do 90% hodnoty nemovitosti pro byt a rodinný dům a do 80% hodnoty nemovitosti bytového domu.

Kdo si může půjčit: Půjčka je určena občanům i cizincům (refinancování).

Na co si mohu půjčit: Úvěr se poskytuje na nemovitosti, které jsou posléze určené k pronájmu. Konkrétně se může jednat o bytové domy s 4 a více byty, na bytové domy s 4 a více byty a s nebytovými kancelářskými prostory, na administrativní objekt a nebytové jednotky, používané pro kancelářské účely.

Splatnost půjčky: Až 25 let na byt a rodinný dům, 20 let na bytový dům.

Poplatky: Momentální akční cena za zpracování úvěru činí poplatek ve výši 1 Kč. Vedení úvěrového účtu je k nerezidenční hypotéce zdarma.

Ručení: Bez ručitelů, k úvěru je třeba zastavit nemovitost.

Roční úrok: Garantované úroky od 3,69 % p.a., možnost slev až 0,6 p.b.

Možnost sjednání půjčky: O hypoteční úvěr je možné požádat na pobočkách Sberbank CZ. Pokud budete mít zájem, informujte se na infolince 800 133 444. K dispozici je také kontaktní formulář na webových stránkách Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz: Peníze získáte ihned po vyřízení půjčky a podepsání smlouvy s jasnými podmínkami. Konkrétní doba je individuální – odráží se na době doložení vyžadovaných dokumentů.

Výhody půjčky od společnosti: Garantované úroky, vedení úvěru je zdarma, úvěr se poskytuje bez poplatků předem. Lze refinancovat – určeno pro občany České republiky i pro cizince.

Žádost o půjčku online