Sberbank předhypoteční úvěr

sberbankBydlení je to, co si neodpustí řešit téměř každý dospělý jedinec. Je pochopitelné, že každý má o svém bydlení zcela jiné představy. Někdo upřednostňuje malý byt, druhý větší a třetí touží po vlastním domku nejlépe se zahradou. Sberbank vám pomůže vyřešit mnohé problémy s bydlením díky úvěrům za výhodných podmínek. Jednou z možností je získání předhypotečního úvěru.

Výše půjčky: od 200 000 Kč do 3 000 000 Kč –lze is půjčit až do 75  % zástavní hodnoty nemovitosti, pro dřevostavby platí možnost půjčení až do 90 % LTV.

Kdo si může půjčit: Půjčka je nabízena občanům ČR, kteří chtějí půjčit peníze pro dané účely.

Na co si mohu půjčit: Sberbank předhypoteční úvěr využijete k pořízení družstevního bytu, ekologického bydlení aj. Můžete se pustit do financování bydlení bez dočasné zástavy nemovitosti. Tento úvěr zajistí  financování nemovitosti, které se zatím nemají možnost zapsání do katastru nemovitostí. Dále je lze použít na koupi bytu či stavebního pozemku od města nebo obce, družstevní bydlení s termínem převodu do osobního vlastnictví do 24 měsíců či na individuální výstavbu – start stavby, stavbu dřevostavby, ekostavby a panelového systému.

Splatnost půjčky: splatnost je 24 měsíců.

Poplatky: Poplatek za zpracování dělá 1 Kč při podpisu smlouvy. Vedení úvěrového účtu:  zdarma.

Ručení: Bez ručitelů.  Pokud půjde zřídit zástavní právo, bude předhypoteční úvěr nahrazen standardním hypotečním se zástavou.

Roční úrok: garantovaná úroková sazba 4,99 % p.a.

Možnost sjednání půjčky: O úvěr si můžete požádat na některé z poboček Sberbank CZ. Informace se ještě poskytují díky infolince 800 133 444. Dotazy můžete směřovat i do kontaktního formuláře webových stránkách Sberbank.

Rychlost poskytnutí peněz:  Hned po vyřízení, či se peníze postupně čerpají…

Výhody půjčky od společnosti: Pomocí úvěru budete mít včas dost financí na bydlení v Ostravě či v nejbližším okolí v nemovitosti, kde zatím nejde udělat zástava. Úvěr se vyřizuje ve velmi krátkém termínu. Neplatí se žádné poplatky za vedení úvěru.

Žádost o půjčku online