TGI Money Hypopůjčka

tgimoneyMluvit o financích je pro vás zbytečné, protože věčně žádné nemáte? I vy si můžete dovolit se trochu zasnít a popřemýšlet, který sen si splníte jako první. Díky půjčkám jde vše snadněji, stačí splnit podmínky bank nebo nebankovních společností. Pro vás to znamená splácení půjček, ovšem jde o to samé jako spoření, s tím rozdílem, že si věc nebo službu dopřejete hned na začátku a ne na konci. Hypopůjčka TGI Money je k dispozici až do několika miliónů.

Výše půjčky: až 2 000 000 Kč – dle hodnoty zastavované nemovitosti

Kdo si může půjčit: O půjčku mohou požádat zájemci, kteří mohou dát do zástavy nemovitost. Zastavovaná nemovitost nemusí být ve vlastnictví žadatelů. V den doplacení půjčky nesmí žadatelé o půjčku překročit věk 65 let. Doba splatnosti je přizpůsobena vašemu věku.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – půjčka je bezúčelová.

Splatnost půjčky: Splácení je možné od pěti do dvaceti let. Hypopůjčka Standard se splácí danými anuitními splátkami – doba splatnosti činí od 5 do 10 let. Hypopůjčka Flexi má předepsanou jen minimální splátku a vy můžete podle své finanční situace splácet více. Vyšší splátky vám snižují náklady, také si vytváříte rezervu na čas, kdy nebudete mít dostatek peněz.

Poplatky: Půjčka se poskytuje bez poplatků předem za vyřízení. Nebudete platit ani za odhad nemovitosti.

Ručení: bez ručitelů, ale se zástavním právem na nemovitost

Roční úrok: Odvíjí se podle doby splácení a výše půjčky.

RPSN: od 10%

Možnost sjednání půjčky: O půjčku se žádá prostřednictvím kontaktu na telefonické centrum. Zde se vás ujmou odpovědní pracovníci a dohodnou se o vašich možnostech. Posléze se k vám dostaví  regionální obchodní zástupce, aby se projednaly podrobností půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po vyřízení se poskytují peníze.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku můžete využít na cokoliv zrovna potřebujete. Nemusíte shánět ručitele, protože půjčka se zajišťuje zástavou nemovitosti. Hypopůjčku je možné splácet až dvacet let. Neplatí se žádné poplatky předem. Nebudete platit ani za odhad nemovitosti. Nemovitost, kterou budete zastavovat, nemusíte mít ve svém vlastnictví.

Žádost o půjčku online