PR články pro Váš web

Přijde Vám Váš web dostatečně kvalitní, umisťuje se dobře ve vyhledávačích, máte dostatečnou propagaci, ale na něm neprobíhá tak vysoká návštěvnost, jakou byste si představovali? Existují ještě další cesty, jak některé návštěvníky na Váš web navést, aniž by předtím o jeho návštěvě uvažovali. Někteří lidé totiž často nevědí, že o něco mají zájem, dokud na to někde náhodou nenarazí. Takovým „naražením“ mohou být třeba kvalitní PR články se zpětným odkazem na Váš web, které k Vám potencionální zákazníky krásně navedou.

Články, které Vám přilákají zákazníky

Tvorba zpětných odkazů (linkbuilding) je velmi úspěšným způsobem, který pro získání zájmu lidí používá stále více firem. Máme možnost pro Vás vytvořit zcela originální a individuální články, které mají vysokou úspěšnost, zejména pak pokud dochází k jejich pravidelné publikaci. V zásadě se dělí na:

  • Revoluční PR články – podle často vyhledávaných klíčových slov v předních vyhledávačích pro Vás vybereme ta správná klíčová slova, která pomohou článkům postoupit na přední pozice, získat tak více čtenářů a konečně i Vašich návštěvníků
  • Tematické PR články – jedná se o články stejného obsahu, jako jsou články revoluční. V čem se ale nakonec liší, je jejich umístění. Tyto články totiž umisťujeme do tematických magazínů, či blogů, kde se pohybuje větší množství lidí, kteří by mohli mít o Vaše služby zájem.

Kromě tvorby článků se zpětnými odkazy Vám přinášíme ještě mnoho dalších možností, jak Váš web zviditelnit. Naše firma SEOlight se SEO optimalizací zabývá již mnoho let. Proto Vám můžeme velmi dobře poradit, jak získat co nejlepší pozice a tím i co nejvíce návštěvníků. Neváhejte se na nás obrátit. Vymyslíme pro Vás to nejlepší vhodné řešení, od návrhu klíčových slov, SEO analýzu, až k pravidelné správě vašeho webu.

narciso1 / Pixabay