Jaké konkrétní přednosti má Equabank půjčka?

Vybíráme-li půjčku, je třeba hledět hned na několik jejích vlastností, které jasně ovlivňují to, zda je daný úvěrový produkt výhodný, nebo nikoliv. A příkladem, který si zmíníme, je určitě Equabank půjčka. Ta je spojena s bankou, která patří mezi jednu z menších a novějších na našem trhu, což ale neznamená, že by banka neměla co nabídnout. Pojďme tedy na konkrétní výhody, pro které musíme danou půjčku pozitivně ohodnotit i my. Pokud totiž potřebujete peníze, je Equabank půjčka určitě volbou, se kterou chybu neuděláte.

V pestré nabídce Equa bank je i produkt s názvem Repůjčka, co si pod tím představit si přečtěte na těchto stránkách.

Equabank půjčka má jeden z nejnižších úroků na trhu

Zmiňujeme-li pozitiva, je třeba začít hned tím nejdůležitějším, a to je výše úrokových sazeb. Samozřejmě dnes platí, že čím je úrok nižší, tím samozřejmě lépe. A právě proto musíme zmínit, že Equabank půjčka má dnes jednu z nejvýhodnějších úrokových sazeb na trhu, protože ta začíná na hodnotě 7,9 procent. Tato sazba je samozřejmě platná po celou dobu splácení úvěru. A jak banka dodává: „Naše slovo platí. Sjednáte si výhodnou úrokovou sazbu, která vám vydrží beze změny až do konce splácení. Není podmíněna ani jinými placenými produkty. Podmínky půjčky poskytnuté při online schválení již nebudeme následně měnit.“

Nulové poplatky jsou samozřejmostí

Ačkoliv by to dnes mělo patřit mezi standard, rozhodně to neplatí u všech poskytovatelů. I proto nulové poplatky zařadíme mezi hlavní pozitiva, která Equabank půjčka dnes má. Díky tomu se nemusíte bát, že by byl účtován jakýkoliv z dříve běžných poplatků, a to třeba:

  • Poplatek za vyřízení půjčky
  • Poplatek za vedení úvěrového účtu
  • Poplatek za předčasné splacení

Vybírejte z velkého rozpětí částek

Nyní se dostáváme k tomu hlavnímu, a to jsou samozřejmě částky, o které si lze požádat. Ty jsou mnohdy tím nejdůležitějším, co pozitivní vlastnosti a celkovou výhodnost také ovlivňuje. Pokud budeme konkrétní, je možné si půjčit sumu v rozmezí 5 000 až 600 000 korun bez ručitele, a to na cokoliv. Díky tomu půjčku využijete při krátkodobých problémech, stejně jako ve chvíli, kdy plánujete větší investici. Samozřejmostí je, že onu prvotní žádost můžete realizovat online a prvotní výsledek se dozvíte už do jedné jediné minuty.

Pojistka ochrání

Mluvíme-li o půjčce, je třeba říci, že standardem by dnes mělo být i poskytování různých dodatečných služeb. A ani v tomto směru určitě není Equabank půjčka žádnou výjimkou. Nabídne totiž možnost výhodného pojištění, a to proti neschopnosti splácet. Pokud se vám stane úraz, nebo přijdete o své zaměstnání, bude půjčka hrazena pojišťovnou a vy se tak nemusíte bát případných komplikací, které by plynuly z toho, že byste nespláceli. I to je ukázka toho, že je daná banka, ale i její produkty na opravdu vysoké úrovni, což kromě nás dokládají také pozitivní reference mnohých zákazníků.

Co nabízí Equa bank?
stux / Pixabay

Žádost o půjčku online