Aerofin férová půjčka

Aerofin férová půjčkaStačí si vyjít od města a na každém rohu na vás číhá nějaké lákadlo. Koupíte? Nekoupíte? Koupili jste a nyní vzdycháte, jak jste se dostali několik dní před výplatou do nelehké situace a extra vynaložené peníze prostě chybí? Jestliže jste nemohli odolat výhodné nabídce koupě, můžete nynější nedostatek peněz pokrýt půjčkou a posléze ji splácet v dohodnutých částkách. Bez prokazování příjmů vám půjčí i společnost Aerofin.

Výše půjčky: 4999 Kč bez potvrzení o vašich příjmech

Kdo si může půjčit: Půjčku můžete získat bez potvrzení o příjmu. Z toho plyne, že kandidáty na půjčení jsou nejen zaměstnaní lidé, ale také nezaměstnané, studující osoby. Aerofin férová půjčka je vhodná i pro ženy na mateřské dovolené, invalidy a důchodce.

Na co si mohu půjčit: Půjčku můžete použít podle libosti – jde o bezúčelový druh.

Splatnost půjčky: Splácení půjčky probíhá šest měsíců. Jednotlivé splátky budou tedy rozloženy do šesti předem stanovených měsíčních splátek. Půjčku máte možnost splatit rovněž předčasně. V poslední den splatnosti už musí být dojednaná částka na účtu u Raiffeisenbank. Vaše platba bude identifikována pomocí zaslaného variabilního symbolu – číslem smlouvy. Pokud projevíte zájem o prodloužení jednotlivé splátky o maximálně 30 dní, proveďte to písemně.

Poplatky: Žádné poplatky předem nečekejte za posouzení žádosti. Prodloužení splátky je zpoplatněno – 500 Kč na pokrytí nákladů spojených s tímto úkonem.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Závisí na půjčené částce a době splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: O půjčku si můžete zažádat na web stránkách společnosti Aerofin , kde vyplníte online žádost. Potom budete kontaktováni operátory a dojednáte podrobnosti týkající se půjčky.

Rychlost poskytnutí peněz: Jakmile se Aerofin férová půjčka dočká schválení, budou peníze do 15 minut poslány na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Nebankovní půjčku budete mít zajištěnou za jasně daných podmínek. Ve smlouvě budete mít uvedenu výši úroků i sankčních poplatků pro případy špatného splácení apod. Nebudete dokládat vaše příjmy. Nedívá se do registrů dlužníků. Aerofin férová půjčka se dá brát opakovaně. Půjčka je bez požadavků na ručitele.

Žádost o půjčku online