Ferratum rychlá SMS půjčka

Ferratum rychlá SMS půjčkaDo finančních problémů se člověk dostane velice jednoduše. Ale nemusí se vždy jednat jen o miliony či stovky tisíc, o potíže se postarají i mnohem nižší částky. Je lepší najít řešení okamžitě, aby se potíže s financemi nezhoršovaly a hlavně nezvyšovaly. Jedním z řešení je půjčka. Dnes není problém požádat o několik tisíc korun a ten samý den mít peníze k dispozici. Jedním z ověřených poskytovatelů rychlých půjček v nižších částkách je i společnost Ferratum Group, v jejichž nabídce je i rychlá SMS půjčka.

Výše půjčky: 500 Kč až 10 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku získáte bez potvrzení o příjmu, rychlá SMS půjčka je dostupná nezaměstnaným osobám. Zažádat si může osoba pobírající mateřský příspěvek, starobní či invalidní důchod, studující apod. Půjčky se poskytují jenom osobám nad 20 let s tím, že u Ferratum nesmí mít zaznamenány žádné dluhy z předešlých půjček.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: 7 – 45 dní. Termín splatnosti se dá až 3x prodloužit. Tím pádem navíc získáte dalších 15 dní splatnosti, ale počítejte s poplatkem.

Poplatky: Rychlá SMS půjčka je bez poplatku předem. Pokud budete žádat o prodloužení půjčky zaplatíte 15 % z půjčené sumy.

Ručení: bez ručitele

Roční úrok: Půjčka je bez stanoveného úročení. Místo úroků má dané poplatky, které zaplatíte spolu s vypůjčenou částkou. Přesná suma je stanovena společností Ferratum – vždy ke konkrétní hodnotě půjčky a vzhledem k době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Žádost o půjčku lze poslat esemeskou. Využít můžete také online formulář. O schválení nebo zamítnutí půjčky se dozvíte asi do deseti minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Schvalovací proces trvá okolo deseti minut od přijetí vaší žádosti. Jakmile dojde ke schválení, zasílají se peníze. Mohou být poslány poštovní poukázkou nebo převedeny na váš bankovní účet. Většinou jsou už druhý den peníze u vás.

Výhody půjčky od společnosti: Jednoduše vyřízená půjčka je velmi rychle k dispozici každému zájemci. O vše požádáte pohodlně z domova online způsobem nebo díky zasláním esemesky. Peníze do druhého dne získáte bez poplatků předem, bez ručitele a bez potvrzení o příjmu.

Žádost o půjčku online