Hypoteční banka – Americká hypotéka

ID-10042465Říkáte si, kdyby byly peníze, dalo by se něco dělat s vaším novým bydlením, s koupí nového auta, s rekonstrukcí zděděného domku a dokonce i s dovolenou do exotických končin? Mít peníze navíc, klidně byste poslali své děti studovat do zahraničí? Nebo se vám do cesty postavila nepříjemná finanční situace a vyžaduje brzké řešení zaplacením? Půjčky na cokoliv využijete v různých případech. Mohou vás potěšit a dostat z nepříjemností. Hypoteční banka nabízí produkt Americká hypotéka, kdy se dají peníze využít libovolně.

Výše půjčky: Minimální výše půjčky je 200 000 Kč, maximální 5 000 000 Kč. Americkou hypotéku je možné sjednat až do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti.

Kdo si může půjčit: Žádost o americkou hypotéku u Hypoteční banky může podat fyzická osoba starší 18 let a s trvalým pobytem na území České republiky. Musí se jednat pouze o občany ČR nebo držitele průkazu o povolení pobytu člena státu Evropských společenství. O hypotéku si můžete žádat spolu s jinými 3 žadateli, ale z maximálně 2 domácností. Ženatí muži a vdané ženy musí mít spolužadatele.

Na co si mohu půjčit: Na cokoliv, půjčka se poskytuje jako neúčelová.

Splatnost půjčky: od 3 do 20 let – celý úvěr musí být splacen do 70 let vašeho věku. Americkou hypotéku můžete kdykoliv předčasně splatit bez extra sankcí. Měsíční splátku je možné snížit díky rozložení splácení až na 20 let.

Poplatky: Poplatek za zpracování úvěru zaplatíte pouze při schválení úvěru.

Ručení: zástava nemovitosti, spolužadatelé

Roční úrok: Získáte garanci úrokové sazby na 30 dní. Úrok se bude odvíjet podle půjčené částky a dohodnuté doby splatnosti.

RPSN: Závisí na výši půjčky a také na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Na pobočce, online

Rychlost poskytnutí peněz:  Ihned po vyřízení

Výhody půjčky od společnosti: Peníze z půjčky se dají využít na cokoliv. Nebudete se muset zabývat spořením, ale koupíte si, co potřebujete a pak to budete splácet s výhodnější úrokovou sazbou při porovnání se spotřebitelskými úvěry. Nevyžaduje se životní pojištění. Celá půjčka je splatitelná kdykoliv bez sankcí. Není nutné zakládat nový bankovní účet, postačí váš stávající.  Získáte garanci úrokové sazby na 30 dní. Od uzavřené americké hypotéky lze odstoupit do 14ti dnů od uzavření smlouvy.

Žádost o půjčku online